PROGRAM 2022

10:00 – 12:30 – miniNocnik

Na początek oddajemy scenę młodym adeptkom i adeptom piosenki turystycznej.

To już XIII edycja konkursu dla najmłodszych miłośników turystycznych rytmów. Kierujemy go do dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 15 lat, stawiających pierwsze kroki na muzycznej scenie. Co zrobić, żeby się na niej pojawić?

Aby wystąpić na maxi-scenie miniNOCNIKa, wystarczy wysłać kartę zgłoszeniową pod adres krzysztof.goralczyk@nocnik.com.pl. W przypadku dużej liczby zgłoszeń organizator zastrzega sobie możliwość dokonania kwalifikacji do konkursu, dlatego warto zapoznać się zawczasu z Regulaminem Konkursu.

mechnicy-shanty

Fot. M. Zabokrzecki / archiwum Artysty

ok. 12:30 – RAFAŁ TOMCZYK – 4dlaDzieci

Bezpośrednio po koncercie konkursowym specjalnie dla najmłodszych wystąpi Rafał Tomczyk – lider zespołu 4, autor i kompozytor piosenek dla dzieci, w tym utworów turystycznych. Wraz z zespołem 4 wydał 3 płyty. Jest autorem kilkudziesięciu piosenek, z których wiele spopularyzowało się w niezliczonej ilości środowisk (szkół, przedszkoli, domów kultury i innych). Jego piosenki śpiewane są w całej Polsce, a część z nich można słuchać i oglądać na kanale YT 4dladzieci. Prowadzi również kanał YT BallaDynki, gdzie zamieszcza nieznane piosenki nieznanych bądź zapomnianych wykonawców. Jego główną działalnością estradową jest obsługa konferansjerska wydarzeń. Kilkakrotnie w przeszłości miał okazję prowadzić również festiwal NOCNIK, a od 10 lat bez przerwy prowadzi OFPSiT BAKCYNALIA w Lublinie.

13:00 – 14:00 – przerwa akustyczna

później wszystko brzmi jeszcze lepiej

14:00 – 17:00 – KONCERT KONKURSOWY

Aby wystartować w XVI Konkursie Piosenki Turystycznej „Nocnik” (2 lipca 2002) wystarczy pobrać formularz zgłoszeniowy, wypełnić go (drukowanymi literami albo na komputerze, zwlaszcza jeśli jesteście lekarzami) i odesłać do naszego nocnikowego Jury pod adresem maciej.baranowski@nocnik.com.pl. Zgłoszeń można dokonywać do dnia 24 czerwca 2022 roku włącznie (liczy się data otrzymania mejla), zaś wyniki znajdziecie na naszej stronie internowej 27 czerwca 2022 w godzinach popołudniowych (gdyby ktoś miał od rana odświeżać).

Zanim wyślecie zgłoszenie, zapoznajcie się z Regulaminem.

Już nie możemy się doczekać, by Was usłyszeć!

Aha, informacje o podmiotach zakwalifikowanych do Konkursu znajdziecie w zakładce Konkurs (jest to na swój sposób oczywiste).

17:00 – 18:00 – przerwa organizacyjna

ostatni moment, żeby kupić bilet i zostać na Nocnym Koncercie Gwiazd

mechnicy-shanty

18:00 – 0:30 – NOCNY KONCERT GWIAZD

Koncert Gwiazd ma w nazwie słowo „nocny”, chociaż de facto zaczyna się wieczorem – mimo wszystko jesteśmy przekonani, że potrwa do późnych godzin nocnych (a znamy też przypadki, gdy niektórym przedłużało się do świtu albo i popołudnia dnia następnego). W tym roku na NOCNYM Koncercie Gwiazd wystąpią:

– Zbigniew Żuk (laureat Nocnika 2021)

– H’ernest

– Wojtek Gęsicki

– Mechanicy Shanty

Jeśli chcecie poczytać nieco więcej o naszych gwiazdach, spróbujcie kliknąć w odnośnik GWIIAZDY 2022. Już nie możemy doczekać się tych dźwięków!