Bez pomocy niżej wymienionych instytucji, nie ruszylibyśmy z miejsca:
Zarząd Główny PTTK – www.pttk.pl
Urząd Miasta w Łęczycy – www.leczyca.info.pl
Starostwo Powiatowe w Łęczycy – www.leczyca.pl
Muzeum w Łęczycy – www.zamek.leczyca.info.pl
Dom Kultury w Łęczycy – www.dkleczyca.pl

Dzięki nim mówi się o nas:
Polskie Radio Łódź – www.radiolodz.pl
Radio Victoria – www.radiovictoria.pl
TVP Łódź – www.tvp.pl/lodz
Dziennik Łódzki – www.dzienniklodzki.pl
Odkrywamy Idoli – http://www.odkrywamyidoli.eu/

Zespoły, bez których Nocnik nie byłby taki sam:
Bez Jacka – www.bezjacka.art.pl
Browar Żywiec – www.zespolbrowarzywiec.pl
Czerwony Tulipan – www.czerwonytulipan.olsztyn.pl
EKT Gdynia – www.ektgdynia.pl

Laureaci Nocników
Paweł Leszoski
Anna Kloc
KMT Turek – www.myspace.com/kmtturek
Marcin Skrzypczak – www.marcinskrzypczak.pl
Olo Dorociński – www.dorocinski.art.pl

Zaprzyjaźnione przeglądy i festiwale:
Międzynarodowy Festiwal Piosenki Turystycznej KROPKA w Głuchołazach – www.kropka.glucholazy.pl
Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej “YAPA” w Łodzi – – www.yapa.art.pl
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej “Przy kominku” w Kielcach – – www.przykominku.art.pl
Festiwal Danielka – www.festiwal.danielka.com.pl